Style House Our Story Corporate Clothing E-booking
Blogi-Näe-parem-välja

4 Nõuannet, kuidas parem välja näha

1. Riietus

Õige riietus ja stiil mängib suurt rolli selles, kuidas sa välja paistad ning toob välja sinu parimad küljed. Erinevad stiilid muudavad ka sinu hoiakut ja käitumist. Näiteks ülikonda kandev mees seisab, kõnnib ning istub hoopis erinevalt mehest, kes kannab dresse. Hea koht, kust alustada on smart casual stiil, mida võib vabalt vastavalt oma maitsele kohendada. Riiete istuvus on samuti ülimalt tähtsal kohal – siinkohal aitab alati rätsepateenus, et vajadusel oma lemmik riideesemetele kohendused teha.

2. Soeng ja habe

Hästi lõigatud soeng, mis sobib sinu näo joontega, ning vastavalt sobiv habeme stiil on tähtsad heaks väljanägemiseks. Küsi oma juuksuri ja lähedaste arvamust ning leia endale kõige sobivam lõikus. Alati saab kasutada vaha või geeli, et vastav soeng püsiks läbi terve päeva. Pea meeles samuti hoida oma kehakarvad kontrolli all.

3. Tervislik toitumine ja liikumine

Õige toit ja regulaarne trenn hoiab sind tervislikuna ning annab sulle vormis ja värske väljanägemise. Uuri toitumise kohta ja tee vajalikud muudatused oma dieedis – lisades rohkem puuvilju ja juurvilju. Liitu spordiklubiga või leia endale muu liikumisviis, mida regulaarseks harjumuseks luua.

4. Enesekindlus

Enesekindlus on parim “riideese”, mida sa kanda võid.
See on koostisosa, mis muudab su täiesti vastupandamatuks.