Style House Our Story Corporate Clothing E-booking
Blogi-Stiil-uuele-tasandile

5 Viisi, kuidas viia oma stiil uuele tasandile

1. Kingad ketside asemel

Ketsid on ägedad ja mugavad ning mul pole nende vastu midagi. Kuid kui su riidekapp koosneb ainult ketsidest, siis on su stiil puudulik ja vajab uuendust. Kingad muudavad su šikimaks, mehelikumaks ning viivad su stiili kindlasti uuele tasandile.

2. Käekell

Korralik käekell on ühe stiilse mehe oluline komponent. Eriti praegusel ajal, kui kõik kasutavad mobiile, võib käekell olla originaalne ja täita su stiili puuduva lünga.

3. Chinod teksapükste asemel

Chinod on täpselt sama vabad kui teksad, aga samas palju mugavamad ja stiilsemad. Miks rohkem mehi ei kanna neid? See stiilimuutus võib panna su koheselt välja paistma teksapükste mere seast ja teha sind stiilsemaks. Chinod on saadaval paljudes erinevates värvides, andes sulle rohkem valikuid, mida kanda.

4. Triiksärk t-särgi asemel

Kvaliteetsetel t-särkidel on kindlasti olemas koht stiilse mehe riidekapis, aga ainult t-särgid muudavad stiili üksluiseks. Lisaks ei sobi t-särgid igasse keskonda. Õigesti istuv triiksärk on oluline stiili osa ning see on esimene samm õiges suunas.

5. Vähemalt üks hästi istuv ülikond

Igal mehel peaks kapis olema vähemalt üks hästi istuv ülikond. Isegi tudengil peaks olema vähemalt üks ülikond: intervjuud, presentatsioonid, praktikad, pulmad ja muud kohad ning tegevused, kus ülikond on eelistatud. Peale selle muudab ülikond su vastupandamatuks.