Ametirõivad à la carte

Tellimuse peale valmistatud ametirõivad

Gowri Style House, Eesti üks tunnustatumaid meeste rätsepaid, pakub aastast 2009 paindlikku ja rätsepalikult kompromissitut lähenemist esindus- ja ametirõivastele nii suurettevõtete kui ka keskmiste ja väikefirmade jaoks. Gowri poolt Eestis toodetud ametiriided on nendele, kes eelistavad isikupärasemaid ja ettevõte brändiväärtusi arvestavaid disainlahendusi. Et tagada ideaalne istuvus, selgitame suurused teie juures proovisuurustega, olenemata sellest, kas tegemist on 5 või 100 inumesega. Valmistamise tähtajad alates 4 nädalast.

1. Disain

Meie rõivadisaineritelt saate tellida idee kavandid riietele, mis toovad teie brändiväärtused nähtavalt esile ja on samas tänapäevased ning maitsekad.

Disain

2. Valmistamine

See hõlmab kogu protsessi alates suuruste välja selgitamisest kuni rõivaeseme valmis tootmiseni. Rõivad toodame Eestis või lähiümbruses.

Valmistamine Valmistamine

3. Valmistoode

Vajadusel teostame rõivaste kätte andmisel pisiparandusi. Pintsaku, pükste, särgi või seeliku veatu istuvus on meie kui rätsepate elukutseline kirg.

Valmistoode

Ülikonnad

Oma ülikondade kangavalikus arvestame alati ametirõivastele seatud ootustega. Pakume vähekortsuvaid villa- ja polüestrisegu travel kangaid — vastupidavust ühes meeldejääva välimusega. Kvaliteet on detailides — saame kantide, nööpide ja nööbi niitidega rõhutada teie brändi värve.

Ülikonna detail
Lisa aktsentkangas reväärile
Ülikonna detail
Lisa aktsentnööbid pintsakule
Ülikonna detail
Lisa aktsentkangaga taskuäär

Triiksärgid

Soovitame alati täispuuvillaseid 2-ply kangaid, mis on suurepärase välimusega, hästihingavad ja naturaalselt easy care ehk kergesti triigitavad. Kui võtmesõnaks on ökonoomia, leiate meie valikust ka laia valiku kvaliteetseid puuvilla-polüestrisegu kangaid, mida on materjali eripära tõttu lihtne hooldada. Meie pikaajaline ja põhjalik kogemus päevasärkide valmistamisel garanteerib, et suudame pakkuda just teile sobivamudelilahenduse, olgu see siis slim või regular fit. Sobivate aksentkangaste lisamine krae ja manseti sisse annab särgile tänapäevase ilme ja lisab ka kasutamismugavust.

Triiksärgi detail
Lisa aktsentkangas varrukale
Triiksärgi detail
Lisa aktsentkangas krae sisse
Triiksärgi detail
Lisa aktsentkangas manseti sisse

Tehtud tööd

Finstad Skolekorps

2017. aastal disainisime ja tootsime Oslo Finstadi kooliorkestrile husaari pintsaku elementidega uue vormi.

Kampen Janitsorkester

2015. aastal tegime Oslo Kampen Janitsorkestrile rätsepateenusena uued ülikonnad ja vormimütsid, mis sisaldas ka meeste mõõtmist ja proovide tegemist Norras.

Marienlyst Skolekorps

2016. aastal tegime uued nägusad vormid Oslo Marienlyst kooliorkestrile.

Päästeliit

Koostöös rõivadisainer Madis Nurmsiga valmisid 2016. aastal Eesti Päästeliidu uued paraadvormid.

Saaremaa Meeskoor

Alates 2018. aastast kannab Saaremaa Meeskoor meie Sophisticated kollektsiooni tumesiniseid ülikondi.

Sinsen Ungdomskorps

2018. aastal disainisime ja valmistasime Oslo Sinsen Ungdomskorpsi orkestrantidele ja cheerleaderitele uued vormid. Komplektis oli nii pintsakud, püksid, särgid, lipsud, seelikud, peakatted, tuulejoped kui ka logo pandlaga vöö.

Eesti Rahvusmeeskoor

2019. kevadel valmis koostöös rõivadisainerite Triin Tindi ja Kristiina Jeromansiga valmis üldlaulupeoks Eesti Rahvusmeeskoori uus paraadvorm.