Müügitingimused

Veebipoe GOWRI.EU (edaspidi Veebipood) omanik on Man's World OÜ (registrikood 11740421), asukohaga Rüütli 28, Tallinn 10130.

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale võib lisanduda tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu esitatakse Ostjale 1-2 tööpäeva jooksul e-maili teel pärast tellimuse esitamist.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

2. Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Pärast tellimuse esitamist saadetakse arve Ostja e-postile 1-2 tööpäeva jooksul.

Tellimusest tulenev võlaõiguslik leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, või on tellimuse vormistamisel esinenud tehniline viga, teavitatakse sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

3. Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse vaid Eestisiseselt. Ülejäänud riigid kokkuleppel.

Kauba saatmiskulud kannab sõltuvalt tellimuse suurusest ja tarneviisist Ostja või Veebipood. Vastav hinnainfo saadetakse Ostjale 1-2 tööpäeva jooksul e-posti kaudu.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul Ostja määratud sihtpunkti 7-10 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Tellimustoodete puhul on tarneaeg 20-30 tööpäeva.

4. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba Ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab Ostjale uudiskirju ning pakkumisi Ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui Ostja on selleks avaldanud soovi, sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest, järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

5. Vaidluste lahendamine

Kui Ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile corporate@gowri.eu või helistades telefonil (+372) 6631 696.

Kui Ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.