E-pood Ametirõivad à la carte Meist Gowri Style House

Ametirõivad à la carte

Tellimuse peale valmistatud ametirõivad

Gowri Style House, Eesti üks tunnustatumaid meeste rätsepaid, pakub aastast 2009 paindlikku ja rätsepalikult kompromissitut lähenemist esindus- ja ametirõivastele nii suurettevõtete kui ka keskmiste ja väikefirmade jaoks. Gowri poolt Eestis toodetud ametiriided on nendele, kes eelistavad isikupärasemaid, ettevõte brändiväärtusi arvestavaid disainlahendusi. Et tagada ideaalne istuvus, selgitame suurused teie juures proovisuurustega, olenemata sellest, kas tegemist on 5 või 100 inumesega. Valmistamise tähtajad alates 4 nädalast.

1. Disain

Meie rõivadisaineritelt saate tellida idee kavandid riietele, mis toovad teie brändiväärtused nähtavalt esile ja on samas tänapäevased ning maitsekad.

Disain

2. Valmistamine

See hõlmab kogu protsessi alates suuruste välja selgitamisest kuni rõivaeseme valmis tootmiseni. Rõivad toodame Eestis või lähiümbruses.

Valmistamine Valmistamine

3. Valmistoode

Vajadusel teostame rõivaste kätte andmisel pisiparandusi. Pintsaku, pükste, särgi või seeliku veatu istuvus on meie kui rätsepate elukutseline kirg.

Valmistoode

Ülikonnad

Oma ülikondade kangavalikus arvestame alati ametirõivastele seatud ootustega. Pakume vähekortsuvaid villa- ja polüestrisegu travel kangaid, vastupidavust ühes meeldejääva välimusega. Kvaliteet on detailides — saame kantide, nööpide ja nööbi niitidega rõhutada teie brändi värve.

Ülikonna detail

Lisa aktsentkangas reväärile

Ülikonna detail

Lisa aktsentnööbid pintsakule

Ülikonna detail

Lisa aktsentkangaga tasku äär

Triiksärgid

Soovitame alati täispuuvillaseid 2-ply kangaid, mis on suurepärase välimusega, hästihingavad ja naturaalselt easy care ehk kergesti triigitavad. Kui võtmesõnaks on ökonoomia, leiate meie valikust ka laia valiku kvaliteetseid puuvilla-polüestrisegu kangaid, mida on materjali eripära tõttu lihtne hooldada. Meie pikaajaline ja põhjalik kogemus päevasärkide valmistamisel garanteerib, et suudame pakkuda just teile sobivamudelilahenduse, olgu see siis slim või regular fit. Sobivate aksentkangaste lisamine krae ja manseti sisse annab särgile tänapäevase ilme ja lisab ka kasutamismugavust.

Triiksärgi detail

Lisa aktsentkangas varrukale

Triiksärgi detail

Lisa aktsentkangas krae sisse

Triiksärgi detail

Lisa aktsentkangas manseti sisse

Tehtud tööd