Style House Our Story Corporate Clothing E-booking

Miks omada ülikonda?

Viimase sajandi jooksul igapäeva stiil on palju muutunud — kuumadest kuuekümnendatest säravateks kaheksakümnendateks ja sealt tänapäeva stiili. Smart casual (otsetõlkes poolametlik) on igapäeva stiil tänapäeval, mis arvestab riiete välimusega kui ka praktilisusega. Smart casual annab meile võimaluse näha hea välja ja samas tunda ennast mugavalt oma riietes. Hea nimi sellele oleks “stiilselt mugav”.

Seetõttu kannavad aina vähem ja vähem mehi regulaarselt ülikondi. Neil lihtsalt ei ole vaja seda teha. Üldjuhul vajavad mehed tööl käimiseks (olenevalt tööst muidugi) vaid triiksärki ja chinosid, kuid vahel isegi mitte neid. Niisis, kui pääseda puhtalt, kandes mugavaid riideid — miks üldse ülikonda selga panna? Ainult võib-olla musta lipsu üritustele, mis juhtuvad heal juhul korra aastas. Viimane kord, kui ülikondi kanti igapäevaselt, oli meie vana-vana-vanaisade aegadel.

Miks siis üldse omada ülikonda? Sest see on ajatu. Mitte kunagi pole olnud ülikond stiilist väljas, mitte kunagi pole mees ülikonnas halb välja näinud. Igapäeva ülikonna omamine/kandmine on nii harv juhus tänapäeva mehel, et ainuke kord, kui ta paneb ülikonna selga, on oma pulmas. Paljud naised unistavad sellest, et näha oma meest ülikonnas — et näha oma meest oma täis potentsiaalis, täis mehelikkuses. See on juba tuntud fakt, et see kuidas sa riietud ja see kuidas sa ennast kannad mõjutab seda, kuidas sa käitud, kuidas sa tunned ennast enda kehas ja kuidas teised sind näevad. Ülikond tekitab sellise tunde, et sa omad enda elu, mitte elu ei oma sind. Sa kannad ennast uhkusega, elegantsusega, sest niikuinii ükski ülikond ei laseks sul olla lontis.

Siit tuleb ka probleem, miks paljud ei taha kanda ülikonda — see on ebamugav. See on osalt tõsi, kuid vaid siis, kui ülikond on mehele liiga suur või liiga väike. Paljud mehed ei ole ülikonna eksperdid. Seega nad lähevad ja ostavad endale kõige odavama ülikonna lähimast kaubanduskeskusest. Tulemuseks on nende imestus, et see ülikond ei istu perfektselt seljas või ei kesta kaua. Ülikond peab olema just sulle tehtud. Ülikonnad ei toimi nagu t-särgid, mille sa võtad stendi pealt, proovid selga ja on piisavalt sobilik. Kui sa kannad ülikonda, mis on just sulle tehtud, tundub see nagu teine nahk. Sa tahad seda kanda, mitte sa ei pea seda kandma. Kvaliteetne ülikond kestab kaua. Jah, see on kallim, aga seda ka põhjusega. Seda ütlevad sulle ka kõik mehed, kes on endale ostnud rätsepaülikonna või vähemalt mõõduülikonna, mis on nenda keha järgi tehtud.

Kokkuvõtteks peaks iga mees omama vähemalt ühte ülikonda, mis on nende keha järgi ära tehtud. Ülikond toob sinus välja sinu parima, mida iga naine unistab näha ja mida iga mees pürgib olla.