Style House

22222

Mis on Gowri Style House?

Gowri Style House on elegantselt traditsiooniline kooslus, kus ühes ja samas majas asuvad nii hubane meesterõivaste salong kui ka Gowri rätsepate ja särgimeistrite töökojad.
Austades nii vanalinna käsitöö meistrite järjepidevust ja samas andes ka hinnalisele rätsepatööle väärilise miljöö.

Esimene korrus

Esimesel korrusel asuvas salongis on saadaval kodumaise Gowri Grand kvaliteetbrändi meeste valmis ülikonnad, pintsakud, triiksärgid ja kõik muu, mis kuulub meeste ajatu klassikalise rõivastuse juurde. Siin konsulteerib Gowri Grand ja tema assistant Anne Kannel rätsepa, mõõduülikonna, mõõdusärgi ja mõõdukingade kliente. Aidates teil teha just Teile sobivaid tänapäevaseid stiilivalikuid ning leida sobivaimad kangad maailma parimate kangavalmistajate kollektsioonidest.

Teine korrus

Teisel korrusel on rätsepate ja särgimeistrite töötoad, kus valmivad kõik Gowri käsitööna valmistatud meeste rõivad. Seetõttu tehakse ka kõikidele Gowri Grand valmisrõivastele kohapeal kiirelt kõik vajalikud pisiparandused ja kohendused. Ikka selleks, et iga mees, kes meie salongist väljub, lahkuks meie juurest ideaalselt istuva ülikonna, särgi, pintsaku ja mantliga. Ikka ja jälle tagasi tulevad püsikliendid annavad kinnitust meie pühendumusest ja meisterlikkusest.

IMG_8419
IMG_8417